Praca: Pielęgniarka / Pielęgniarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla dzieci i młodzieży wentylowanych mechanicznie

Ogłoszenie numer: 9191173, z dnia 2024-08-26

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Pielęgniarka / Pielęgniarz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla dzieci i młodzieży wentylowanych mechanicznie

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • opieka nad dziećmi i młodzieżą wentylowanymi mechanicznie przebywającymi w warunkach lecznictwa stacjonarnego, według zaleceń lekarza
  • wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • współpraca z pozostałym personelem
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi wentylowanymi mechanicznie
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)

Oferujemy

  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata (umowa o pracę w przypadku pracy w pełnym wymiarze, umowa zlecenie lub kontrakt w przypadku pracy dodatkowej)
  • przyjazne środowisko pracy, dostęp do parkingu

Medyczny Opiekun Pacjenta

Do Twoich obowiązków należeć będzie: pobieranie krwi i przyjmowanie materiału biologicznego w Punkcie Pobrań przygotowanie i oznaczanie materiału biologicznego​ do badań oraz do przewozu...