Praca: Pakowacz artykułów spożywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pakowacz artykułów spożywczych
Miejsce pracy: Ćwiklice
Numer: StPr/24/0616
OBOWIĄZKI:
pakowanie artykułów spożywczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagany orzeczony stopień niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Ćwiklice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pracownik produkcji - pakowacz

obsługa automatów, pakowanie asortymentu,/oferta z GCP Koniecpol/ Wymagania inne:

Pakowacz ręczny

Pakowanie ręczne karmy dla zwierząt, pakowanie w kartony, etykietowanie.Miejsce wykonywania pracy Gliwice.Praca na umowę zlecenie 1 miesiąc (następnie umowa o pracę).Praca na 1 zmianę...

pakowanie artykułów spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wymagany orzeczony stopień niepełnosprawności