Praca: Opiekun/opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Opiekun/opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0406
OBOWIĄZKI:
Praca z grupą seniorów, animacja czasu wolnego, prowadzenie zajęć aktywizujących i stymulujących pamięć i koncentrację, pomoc w czynnościach dnia codziennego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, komunikatywność, kultura osobista, cierpliwość, empatia dla osób starszych, wrażliwość społeczna, inicjatywa

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Opiekun medyczny

Opieka i pielęgnacja pacjenta leżącego.Równoważny system pracy, 2 zmiany (7.00-19.00, 19.00-7.00). Wymagania konieczne: Zawód: Opiekun medyczny* Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne...

Opiekun

Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców domu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Opiekunka

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Realizacja indywidualnych programów...