Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Opiekun
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0238
OBOWIĄZKI:
- opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, asystowanie i pomoc przy wykonywaniu czynności samoobsługowych i higienicznych, organizowanie czasu wolnego poprzez prowadzenie różnego rodzaju zajęć, asystowanie i pomoc w prowadzeniu treningu umiejętności społecznych, pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw życiowych, urzędowych, osobistych, motywowanie seniorów do zwiększania ich usamodzielnienia i aktywnego życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: empatia, wrażliwość
Uprawnienia: życzliwość
Uprawnienia: chętna do podejmowania nowych wyzwań
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Opiekun

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: średnie (dyplom w zawodzie:...

Opiekun