Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1004
OBOWIĄZKI:
Opieka i pielęgnacja pacjenta leżącego.Równoważny system pracy, 2 zmiany (7.00-19.00, 19.00-7.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekun medyczny*
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie średnie kierunkowe, umiejętność opieki i pielęgnacji pacjenta leżącego, książeczka sanepidowska, dyplom opiekuna medycznego, mile widziane doświadczenie w zawodzie, ale może też być absolwent

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 153 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Opiekun

Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców domu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Opiekunka

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Realizacja indywidualnych programów...

Opiekun/opiekun osoby starszej

Praca z grupą seniorów, animacja czasu wolnego, prowadzenie zajęć aktywizujących i stymulujących pamięć i koncentrację, pomoc w czynnościach dnia codziennego. Wymagania konieczne:...