Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Gorzyce (pow. wodzisławski, gm. Gorzyce), Gorzyce
Numer: StPr/24/0765
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Świadectwo potwierdzające kwalifikacje...

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przewlekle chorych oraz wentylowanych mechanicznie, przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych...