Praca: Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Ogłoszenie numer: 9191167, z dnia 2024-08-26

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przewlekle chorych oraz wentylowanych mechanicznie, przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna medycznego
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • dyżury 12-godzinne w systemie dwuzmianowym
  • umowę zlecenie
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce, dostęp do parkingu

Opiekun medyczny

Wykonywanie czynności opiekuńczo-pielęgnacyjnych względem mieszkańców DPS. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Świadectwo potwierdzające kwalifikacje...