Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Wojkowice
Numer: StPr/24/0965
OBOWIĄZKI:
obsługa wózka widłowego, utrzymanie wózka w należytym stanie technicznym.Praca w godzinach: od 7:00 do 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zawodowe, uprawnienia na wózek widłowy UDT oraz doświadczenie zawodowe - 1 rok.

Miejsce pracy:

Wojkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Operator ładowarki teleskopowej

Twój zakres obowiązków: Obsługa maszyny przeładunkowej Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych...

Operator Wózków Jezdniowych

To oferujemy: Umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę Uczciwe i terminowe wynagrodzenie Praca poniedziałek – piątek, dwie zmiany: 6-14 i 22-06 Po okresie próbnym możliwość...

Magazynier (wysoki skład)

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym i wysokiego składowania typu Reach Truck. Chcesz pracować tylko na jedną zmianę Zapraszamy do pracy w GEODIS!...