Praca: Operator wózka widłowego

Od 30 lat Emerson jest liderem w dziedzinie innowacyjnych produktów i usług dla biznesu. Wspieramy polskie i zagraniczne firmy w obszarach sprzedaży, marketingu i logistyce. Jesteśmy jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajone. Wykorzystujemy niestandardowe formaty i surowce, aby sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych Klientów. Ponadto oferujemy szerokie portfolio asortymentowe dla branży biuroserwisowej.

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Będzin
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • uprawnienia UDT
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenie w obsłudze wysokiego składu
  • znajomość systemu WMS
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych sytuacji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
Prosimy o zamieszczenie na CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Emerson Polska Sp. z o.o. Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Emerson Polska Sp. z o.o. Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., w związku z rekrutacją na którą składam aplikacjęWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, , a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Emerson Polska Sp. z o.o.Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Magazynier

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień i przygotowanie do wysyłki, Załadunek/rozładunek towarów, terminowość i zgodność z instrukcjami. Wymagania: Uprawnienia UDT na wózki widłowe,...

Operator wózka wysokiego składowania

TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU...

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i kierowanie wózkami widłowymi rozładunek dostaw komponentów i lokowanie w magazynie przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem...