Praca: Operator Wózka Widłowego (Pracownik/Pracownica Terminalu)

Operator Wózka Widłowego (Pracownik/Pracownica Terminalu)
Miejsce pracy: Pyskowice
Nr ref.: 321573_1712238006

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

Co oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży;

  • Wynagrodzenie podstawowe+premia miesięczna;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;

  • Szkolenia wstępne, ubrania robocze, pracę w bezpiecznym i nowoczesnym terminalu, przyjazną atmosferę w pracy;

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;

  • Podwojony dodatek za godziny nocne;

  • Bus pracowniczy.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Rozładunek aut;

  • Skanowanie przesyłek z użyciem mobilnych urządzeń;

  • Pomiarowanie przesyłek przy użyciu najnowszych technologii;

  • Sortowanie przesyłek;

  • Załadunek aut.

Co jest dla nas ważne:

  • Twoje rzetelne podejście do pracy i chęć poznania firmy, w tym standardów obsługi naszych klientów i procesów operacyjnych w terminalu;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane uprawnienia UDT.

Miejsce pracy: Poznańska 10, Pyskowice, 44-120

W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Oddział PYSKOWICE - Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)

Magazynier

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień i przygotowanie do wysyłki, Załadunek/rozładunek towarów, terminowość i zgodność z instrukcjami. Wymagania: Uprawnienia UDT na wózki widłowe,...

Operator wózka wysokiego składowania

TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU...

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i kierowanie wózkami widłowymi rozładunek dostaw komponentów i lokowanie w magazynie przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem...