Praca: Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Operator urządzeń do przetwórstwa kawy
Miejsce pracy: Czaniec
Numer: StPr/ALHA/24/0820
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy, regulowanie stopnia zmielenia w zależności od przeznaczenia kawy, obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do zestawiania recepturowych mieszanek kaw ziarnistych i ich aromatyzowania, nadzorowanie prawidłowości przebiegu poszczególnych operacji i procesów, regulowanie działania maszyn i urządzeń podczas pracy, kontrola przebiegu procesu produkcji pod kątem zapewnienia jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów, prowadzenie zapisów z przebiegu produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz bieżące wypełnienie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy, czyszczenie, mycie i dezynfekowanie obsługiwanych maszyn i urządzeń oraz wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych, utrzymanie czystości hal produkcyjnych oraz porządku na stanowisku pracy, obsługiwanie i nadzorowanie urządzeń do konfekcjonowania produktów i etykietowanie wyrobów gotowych, realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych, konserwowanie i kontrola techniczna sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn przełożonemu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, dobra organizacja pracy, sprawność manualna, mile widziana znajomość j. angielskiego, obsługa komputera, znajomość pakietu MSOffice, stan zdrowia pozwalający na pracę na produkcji

Miejsce pracy:

Czaniec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Operator Maszyn

Twoje zadania : Obsługa maszyn na linii produkcyjnej: prasy hydrauliczne, wyoblarki, zgrzewarki. Bieżąca kontrola parametrów procesu i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Zgłaszanie błędów...

Operator prasy hydraulicznej poziomej

Obsługa prasy hydraulicznej, dbanie o sprzęt, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Operator prasy krawędziowej

Opis stanowiska: samodzielne programowanie prasy krawędziowej i prowadzenie procesu gięcia elementów, zgodnie z dokumentacją techniczną kontrola jakości wykonanych detali dbałość o poprawne...