Praca: Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator produkcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1170
OBOWIĄZKI:
- praca przy produkcji elementów gumowych,- montaż ręczny, maszynowy, obsługa maszyn i urządzeń technicznych,- praca w pozycji stojącej,- sortowanie, kontrola wizualna, pakowanie, - praca na montażach (poliwalencja) - w jednym dniu pracuje się na kilku maszynach w zależności od zamówień klienta. - dział autoklaw - jest działem znacznie wymagającym, praca przy wysokiej temperaturze, wymagająca sprawności fizycznej,- praca zgodnie ze standardami, udział w procesie szkolenia na produkcji.Na stanowisku pracy jest hałas oraz nieprzyjemny zapach gumy, ale normy hałasu nie są przekroczone. Nie ma pracy w warunkach szkodliwych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Zdolności manualne, dobry wzrok (ocena wyrobów pod względem jakości), sumienność, dyspozycyjność, możliwość pracy w systemie zmianowym; brak ograniczej zdrowotnych do wykonywania pracy stojącej

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w...

Twój zakres obowiązków Wykonywanie zadań produkcyjnych na dedykowanym stanowisku Praca z rysunkiem technicznym i montażowym Prace manualne przy montażu drobnych przedmiotów Nasze wymagania...

Operator produkcji wafli

przygotowanie produkcji, uruchomienie urządzenia, kontrola pracy urządzenia i kontrola wypiekanego produktu, korekta wypiekanego produktu, pakowanie produktu Wymagania konieczne: Wykształcenie:...