Praca: Operator produkcji

Operator produkcji
Miejsce pracy: Chorzów
Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych na dedykowanym stanowisku
  • Praca z rysunkiem technicznym i montażowym
  • Prace manualne przy montażu drobnych przedmiotów
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć do nauki
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
To oferujemy
  • Opiekuna na cały okres wdrożenia, dzięki temu łatwo wdrożysz się do pracy na swoim stanowisku pracy
  • Szybki rozwój zawodowy w tym szkolenia specjalistyczne
  • Udział w realizacji prestiżowych projektów – produkcja taboru kolejowego na skalę międzynarodową
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Finansowy dodatek wakacyjny
  • Świadczenia finansowe z Funduszu Socjalnego

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w...

Operator produkcji wafli

przygotowanie produkcji, uruchomienie urządzenia, kontrola pracy urządzenia i kontrola wypiekanego produktu, korekta wypiekanego produktu, pakowanie produktu Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

- praca przy produkcji elementów gumowych,- montaż ręczny, maszynowy, obsługa maszyn i urządzeń technicznych,- praca w pozycji stojącej,- sortowanie, kontrola wizualna, pakowanie, - praca na...