Praca: Operator produkcji (autoklawy)

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator produkcji (autoklawy)
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1258
OBOWIĄZKI:
Praca polega na wulkanizacji, formowaniu przewodów gumowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:

osoby bez nałogów; precyzja, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, uważność, skupienie

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 32 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym

Obsługa maszynProdukcja częściKontrola częściWypełanianie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: zdolności manualne, sprawność fizyczna

Operator Maszyn Zbrojarskich

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa maszyn zbrojarskich zgodnie z wyznaczonymi standardami oraz dokumentacją techniczną. Monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości wyrobów na...

Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy,...