Praca: Operator prasy hydraulicznej poziomej

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Operator prasy hydraulicznej poziomej
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0796
OBOWIĄZKI:
Obsługa prasy hydraulicznej, dbanie o sprzęt, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Operator Maszyn

Twoje zadania : Obsługa maszyn na linii produkcyjnej: prasy hydrauliczne, wyoblarki, zgrzewarki. Bieżąca kontrola parametrów procesu i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Zgłaszanie błędów...

Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy,...

Operator prasy krawędziowej

Opis stanowiska: samodzielne programowanie prasy krawędziowej i prowadzenie procesu gięcia elementów, zgodnie z dokumentacją techniczną kontrola jakości wykonanych detali dbałość o poprawne...