Praca: Operator piaskarki

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Operator piaskarki
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/1274
OBOWIĄZKI:
Obsługa piaskarki do kamienia, przenoszenie płyt kamiennych do maszyny, pomoc w pracach kamieniarskich (montaż nagrobków, obróbka kamienia). Dźwiganie do 40kg.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od PN. do PT.Umowa o pracę na czas określony.Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi, sprawność fizyczna - brak przeciwskazań do dźwigania (około 40kg), doświadczenie nie wymagane/mile widziane, przeszkolenie producenta.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Operator maszyn

Praca na linii produkcyjnejKontrola jakości produkowanych wyrobówDbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania inne:

Pracownik obsługi maszyn

Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej zgodnie z technikami jakości i zasadami bezpieczeństwa. Sprawdzanie stanu technicznego, wykładanie towaru na taśmę produkcyjną, etykietowanie ich ,...

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z obowiązującymi instrukacjami, obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji elementów plastikowych, przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych,...