Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Operator maszyn
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1747
OBOWIĄZKI:
Praca na linii produkcyjnejKontrola jakości produkowanych wyrobówDbanie o porządek na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik obsługi maszyn

Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej zgodnie z technikami jakości i zasadami bezpieczeństwa. Sprawdzanie stanu technicznego, wykładanie towaru na taśmę produkcyjną, etykietowanie ich ,...

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z obowiązującymi instrukacjami, obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji elementów plastikowych, przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych,...

Operator maszyn do produkcji tektury litej

- Obsługa nawijaka / przekrawacza / sklejarki. Odbiór arkuszy tektury z przekrawacza. Zdejmowanie nawiniętych zwoi tektury. Zbieranie i wrzucanie odpadowej tektury do hydropulpera. Pakowanie,...