Praca: Operator Maszyn Zbrojarskich

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego podzespołu BETSTAL poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn Zbrojarskich
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa maszyn zbrojarskich zgodnie z wyznaczonymi standardami oraz dokumentacją techniczną.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości wyrobów na poszczególnych etapach.
  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji.
  • Zapewnienie zgodności produkcji z wymaganiami technicznymi oraz normami BHP.
  • Współpraca z działem technicznym i produkcyjnym w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn zbrojarskich.
  • Znajomość technologii zbrojeń oraz obsługi maszyn do gięcia i cięcia stali.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne, preferowane w kierunku budowlanym lub mechanicznym.
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kompetencji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach branżowych.
  • Benefity pracownicze, w tym ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne oraz pakiet medyczny.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym

Obsługa maszynProdukcja częściKontrola częściWypełanianie dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: zdolności manualne, sprawność fizyczna

Operator produkcji (autoklawy)

Praca polega na wulkanizacji, formowaniu przewodów gumowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętności manualne Uprawnienia: sprawność fizyczna Uprawnienia:...

Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy,...