Praca: Operator maszyn produkcyjnych

Firma Export Pack Polska o ugruntowanej pozycji rynkowej, producent skrzyń drewnianych oraz palet wysyłkowych - zajmująca się profesjonalnym pakowaniem eksportowym.

Do siedziby w Zabrzu, poszukujemy:

Operator maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Zabrze
Zakres zadań:
  • Wykonywanie skrzyń drewnianych i pakowanie na eksport.
  • Operowanie maszynami produkcyjnymi.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.
Kwalifikacje:
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice.
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe.
  • Zdolność do pracy fizycznej w przemyśle.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie zmianowe.
  • Umowa o pracę po okresie próbnym.
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Premia startowa 5000 zł.

Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy,...

Operator Maszyn

Twoje zadania : Obsługa maszyn na linii produkcyjnej: prasy hydrauliczne, wyoblarki, zgrzewarki. Bieżąca kontrola parametrów procesu i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Zgłaszanie błędów...

Operator prasy hydraulicznej poziomej

Obsługa prasy hydraulicznej, dbanie o sprzęt, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.Praca na dwie zmiany w godz. 06.00-14.00/14.00-22.00 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne...