Praca: Operator maszyn do produkcji tektury litej

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator maszyn do produkcji tektury litej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2202
OBOWIĄZKI:
- Obsługa nawijaka / przekrawacza / sklejarki. Odbiór arkuszy tektury z przekrawacza. Zdejmowanie nawiniętych zwoi tektury. Zbieranie i wrzucanie odpadowej tektury do hydropulpera. Pakowanie, ważenie i foliowanie palet z arkuszami tektury. Sporządzanie wymaganej dokumentacji produkcyjnej. Czyszczenie i odpylanie maszyny.- Firma oferuje: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony dla dzieci, dofinansowanie do kolonii, pożyczki mieszkaniowe). Pożyczki PKZP. Kartę Multisport. Opiekę medyczną.- Praca na trzy zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + czasami soboty w zależności od zapotrzebowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy w zawodzie operatora maszyn do produkcji papieru i tektury falistej (kod zawodu: 814305). Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy w pracy przy obsłudze maszyn papierniczych. Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych / suwnic.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Operator maszyn

Praca na linii produkcyjnejKontrola jakości produkowanych wyrobówDbanie o porządek na stanowisku pracy Wymagania inne:

Pracownik obsługi maszyn

Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej zgodnie z technikami jakości i zasadami bezpieczeństwa. Sprawdzanie stanu technicznego, wykładanie towaru na taśmę produkcyjną, etykietowanie ich ,...

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z obowiązującymi instrukacjami, obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji elementów plastikowych, przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych,...