Praca: Operator Magazynu

Operator Magazynu
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków
  • Wypełnianie debiutów, etykietowanie i zmiana etykiet produktów i opakowań;
  • Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z instrukcjami do opakowań jednostkowych i zbiorczych;
  • Przygotowanie serii karkasów do produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • Sortowanie dostaw karkasów zgodnie z wytycznymi.
Nasze wymagania
  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;
  • Praca według ustalonych standardów BHP i instrukcji magazynowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.
Mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.
To oferujemy
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych;
  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.

Magazynier

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i...

Magazynier

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe,...

Pracownik logistyki

Przyjmowanie, sortowanie, magazynowanie towarów; przygotowywanie towarów do wysyłki, wsparcie w procesach rozładunku i załadunku Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik działu logistyki...