Praca: Operator linii produkcyjnej/myjącej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator linii produkcyjnej/myjącej
Miejsce pracy: Masłońskie
Numer: StPr/24/1073
OBOWIĄZKI:
W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni na stanowisko: operator linii produkcyjnej/myjącejObowiązki:-obsługa linii produkcyjnej granulatu, -obsługa linii myjącej, - raportowanie przełożonym o stanie sprzętu i materiałów, - realizowanie zadań zleconych przez przełożonychOd kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowisku.Oferujemy:- zarobki od 6500 zł brutto miesięcznie,- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- atrakcyjny system premiowania, dodatki za godziny mocne, nadliczbowe- dodatki świąteczne, karty prezentowe,- sponsorowane kursy zawodowe, szkolenia,- darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,- możliwość awansu wewnętrznego.Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagane min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy na wtryskarkach (tradycyjnych); gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy); mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

Miejsce pracy:

Masłońskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator koparki

realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt praca na koparce kołowej, operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy, praca w...

- obsługa minikoparki- prace ogólnobudowlanePraca na terenie województwa śląskiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Uprawnienia operatora...

Operator minikoparki

operator koparki, pracownik ogólnobudowlany, praca na terenie woj. śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie...