Praca: Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Operator koparki
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0389
OBOWIĄZKI:
- obsługa minikoparki- prace ogólnobudowlanePraca na terenie województwa śląskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Uprawnienia operatora koparki, doświadczenie zawodowe wskazane.

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

realizacja prac transportowych i załadunkowych, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o powierzony sprzęt praca na koparce kołowej, operowanie maszynami zgodnie z wytycznymi kierownika budowy, praca w...

Operator minikoparki

operator koparki, pracownik ogólnobudowlany, praca na terenie woj. śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie...

Operator linii produkcyjnej/myjącej

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni na stanowisko: operator...