Praca: Operator ds. końcowej obróbki zaladunku i obsługi wag

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Operator ds. końcowej obróbki zaladunku i obsługi wag
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0525
OBOWIĄZKI:
zadania:CZYSZCZENIE1Przetransportowanie trawersy z chłodni na stojaki.2Kontrolę zgodności ilości sztuk ze zleceniem przed ściągnięciem materiału z trawersy (w oparciu o numer komisu i numer zawieszki).3Wyczyszczenie materiału z nawisów cynku, dokonanie poprawek- w niewielkich ilościach farbą cynkową.4Pakowanie wyrobów na paletach lub podkłady oraz bindowanie wyrobów. Czyszczenie trawersy po zdjęciu materiału ze wszystkich pozostałości drutu.5Bezpieczne używanie : pilników, farb, szlifierek.6Przykrywanie materiał folią na bieżąco. 7Podczas nieobecności Brygadzisty wykonywać polecenia wagowego.ZAŁADUNEK1Transport wyrobu gotowego po obróbce. 2Kontrolę ilościową i jakościową . Ilość sztuk, opis materiału (tzw. odważnik ) oznakowanie wyrobu numerem pola składowania.3Załadunek wyrobu na samochody wg kolejności odbiorów. Kontrolę ilościową oraz kontrolę wyrobu pod kątem: specyfikacji i miejsca składowania , ilości sztuk.4.W przypadku nieobecności wagowego - wykonanie kontroli końcowej i ważenie ,oznakowanie etykietą Oferta pracy w ramach prac interwencyjych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Pracownik gospodarczy

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,prace porządkowe na terenie szkoły, pielęgnacja roślin ozdobnych,konserwacja i utrzymanie w czystości podłóg, okien, scian,utrzymywanie w czystości...

szkolenie BHP, ppoż.,szkolenie stanowiskowe,pielęgnacja roślin: nawożenie roślin nwaozem,usuwanie uszkodzonych pędów oraz posuszu, przycinanie koron, spulchnianie i pielenie powierzchni grup...

Robotnik wykonujący proste prace fizyczne

- Obróbka, przetwórstwo, krojenie, kontrola, ładowanie, pakowanie, przygotowanie do wysyłki surowca pochodzenia zwierzęcego i materiałów zgodnie z procedurami zakładowymi.- Miejsce wykonywania...