Praca: Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Operator autoklawu na stanowisku zintegrowanym
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0590
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszynProdukcja częściKontrola częściWypełanianie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

zdolności manualne, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Operator produkcji (autoklawy)

Praca polega na wulkanizacji, formowaniu przewodów gumowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejętności manualne Uprawnienia: sprawność fizyczna Uprawnienia:...

Operator Maszyn Zbrojarskich

Opis stanowiska: Profesjonalna obsługa maszyn zbrojarskich zgodnie z wyznaczonymi standardami oraz dokumentacją techniczną. Monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola jakości wyrobów na...

Operator urządzeń do przetwórstwa kawy

przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, obsługiwanie i nadzorowanie pieców do palenia ziaren kawy, ustawianie i kontrolowanie parametrów palenia, obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do mielenia kawy,...