Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Ogrodnik
Miejsce pracy: Gorzyce (pow. wodzisławski, gm. Gorzyce), Gorzyce
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
Zagospodarowanie posesji Domu kwiatami, krzewami, drzewami ozdobnymi zgodnie z projektem i estetyką, pielęgnacja roślin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gorzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Ogrodnik terenów zieleni

wysady roślin, koszenie traw, pielenie, grabienie itp. Wymagania inne:

Ogrodnik

Zagospodarowanie posesji Domu kwiatami, krzewami, drzewami ozdobnymi zgodnie z projektem i estetyką, pielęgnacja roślin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Ogrodnik

Zagospodarowanie posesji Domu kwiatami, krzewami, drzewami ozdobnymi zgodnie z projektem i estetyką, pielęgnacja roślin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: