Praca: Nauczyciel-wychowawca świetlicy szkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Nauczyciel-wychowawca świetlicy szkolnej
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0885
OBOWIĄZKI:
nauczyciel-wychowawca świetlicy szkolnej z przygotowaniem pedagogicznym-oligofrenopedagog.Wymiar czasu pracy 12/24. Praca w przedziale godzinowym 7.30-15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: oligofrenopedagog

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, uprawnienia pedagogiczne-oligofrenopedagog

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 957,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY...

Nauczyciel języka polskiego

- prowadzenie zajęć języka polskiego w wyznaczonej klasie,- realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych,- dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych,-...