Praca: Nauczyciel muzyki

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Nauczyciel muzyki
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/24/0839
OBOWIĄZKI:
prowadzenie lekcji muzyki w klasach 4-7
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: muzyka

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Nauczyciel mechatroniki z przygotowaniem pedagogicznym

Nauczanie podstaw mechatroniki./Oferta pracy z GCP Koniecpol/ Wymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel przedmiotów teoretycznych zawodowych Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne,...

Asystent nauczyciela przedszkola (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagania inne:

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY...