Praca: Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Monter
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0673
OBOWIĄZKI:
Prace związane z produkcją i montażem (oklejanie samochodów, wkręcanie detali wtryskarką, montaż drzwi samochodowych, uszczelnianie pianką, montowanie podzespołów silnikowych) przestrzeganie założonych norm i procedur, przestrzeganie BHP. Obsługa urządzeń monterskich oraz pomiarowych. Kontrola jakości gotowych produktów, pakowanie gotowych produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. Minimum 6 miesięcy doświadczenia na produkcji. System czasu pracy trzyzmianowy (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00); praca możliwa w soboty; 8 godzin dziennie/40 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 144,65 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Monter konstrukcji drewnianych

montaż konstrukcji drewnianych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

spawanie folii, montaż instalacji Wymagania konieczne: Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: spawanie...