Praca: Monter szaf sterowniczych - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Monter szaf sterowniczych - staż
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
Montaż szaf sterowniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Monter stolarki okiennej

montaż stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia

Monter mebli

Pracownik będzie wykonywał drobne prace stolarskie, przygotowujące materiał do montażu mebli na wymiar klientów, montaże mebli, pomiary i projekty zabudów meblowych. Montaż różnego typu...

Monter-ślusarz

Monter dopasowujący sprefabrykowane elementy spawania.Praca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Umiejętność wiercenia w stali,...