Praca: Monter / Spawacz konstrukcji stalowych

Firma Novar Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Towarowej 2-18 (boczna ulicy Chorzowskiej) od ponad 30 lat produkuje wielkogabarytowe konstrukcje stalowe, urządzenia i części dla wiodących sektorów przemysłu - energetyki, górnictwa oraz budownictwa.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy kilku pracowników na stanowisko:
Monter / Spawacz konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Gliwice, ul. Towarowa 2-18
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie elementów do spawania poprzez wykonanie krótkich spoin sczepnych na podstawie dokumentacji technicznej, z wykorzystaniem narzędzi i przyrządów monterskich
  • samokontrola jakości wykonywanych prac
  • dbałość o terminowość robót
  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy
WYMAGANIA:
  • sprawne posługiwanie się rysunkiem technicznym i inną dokumentacją: np. rysunkami rozkroju materiałów, kartami technologicznymi
  • samodzielność wykonywania pracy
  • doświadczenie na w/w stanowisku - najkorzystniej w sczepianiu dużych konstrukcji stalowych
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + comiesięczna indywidualna premia wydajnościowa
  • program benefitów (Prywatna Opieka Medyczna, Prywatne Ubezpieczenie Grupowe, Pakiet Sportowy)
  • nagrody (frekwencyjna, świąteczna, za polecenie pracownika do pracy)
  • rozwijający się wysokiej jakości Park Maszyn
  • odzież roboczą (w tym pranie i konserwacja)
  • kursy i szkolenia
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • dobrą atmosferę w pracy

Operator maszyn spawalniczych

Zadania: Załadunek elementu na automatyczne linie spawalnicze Pobranie, załadunek elementu z pojemnika i uruchomienie maszyny Wymagania: Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane na liniach...

Spawacz

sczepianie i spawanie konstrukcji stalowych, ewidencjonowanie swojej pracy w dokumentacji technicznej, wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi standardami spółki.Praca na 3 zmiany (6.00-14.00,...

Spawacz

Miejsce pracy: Będzin, Łagisza Zakres obowiązków: Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych metodami: 121 spawanie łukiem krytym – mile widziane, 135 spawanie elektrodą topliwą w...