Praca: Monter - ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter - ślusarz
Miejsce pracy: Wojkowice
Numer: StPr/24/1289
OBOWIĄZKI:
Monter dopasowujący sprefabrykowane elementy spawaniaPraca w godzinach 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność wiercenia w stali, cięcia profili stalowych. Minimum 3 lata doświadczenia na pdoobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Wojkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

montaż,serwis i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych, montaż instalacji telekomunikacyjnych w budynkach, instalacja i programowanie elementów aktywnych sieci telekomunikacyjnych...

Instalator systemów HVAC i sanitarnych

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o....