Praca: Monter-ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter-ślusarz
Miejsce pracy: Wojkowice
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
Monter dopasowujący sprefabrykowane elementy spawania.Praca w godzinach 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność wiercenia w stali, cięcia profili stalowych. Doświadczenie min. 3 lata.

Miejsce pracy:

Wojkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Monter stolarki okiennej

montaż stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 50 roku życia

Monter mebli

Pracownik będzie wykonywał drobne prace stolarskie, przygotowujące materiał do montażu mebli na wymiar klientów, montaże mebli, pomiary i projekty zabudów meblowych. Montaż różnego typu...

Monter dopasowujący sprefabrykowane elementy spawania.Praca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Umiejętność wiercenia w stali,...