Praca: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0825
OBOWIĄZKI:
montaż wiat przystankowych i peronowych na terenie kraju, możliwość przyuczenia do pracy na stanowisko montażystyMiejsce wykonywania pracy Zabrze oraz kilkudniowe delegacje na terenie kraju.Praca na 1 zmianę od 7.00 do 15.00, w okresie delegacji mogą być inne godziny pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia (kandydat dołączy do pracowników ekipy montażowej, z którymi będzie współpracował)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Montowanie konstrukcji stalowych hal, montaż obudowy ścian i dachów hal Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości...

Twoje przyszłe zadania: Montowanie konstrukcji stalowych na budowach Obsługa elektronarzędzi: szlifierki kątowe, proste, wiertarki Przestrzeganie zasad BHP Oczekujemy od Ciebie: Doświadczenia w...