Praca: Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1196
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż konstrukcji stalowych, praca na podstawie rysunku technicznego, praca na wysokości powyżej 3 m. Praca może odbywać się rónież w delegacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów oraz do pracy w delegacji, mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego (istnieje możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku)

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Montowanie konstrukcji stalowych hal, montaż obudowy ścian i dachów hal Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości...

montaż wiat przystankowych i peronowych na terenie kraju, możliwość przyuczenia do pracy na stanowisko montażystyMiejsce wykonywania pracy Zabrze oraz kilkudniowe delegacje na terenie kraju.Praca...