Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1125
OBOWIĄZKI:
Montaż urządzeń chłodniczych, wentylacji, CO, sieci zewnętrzne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

montaż,serwis i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych, montaż instalacji telekomunikacyjnych w budynkach, instalacja i programowanie elementów aktywnych sieci telekomunikacyjnych...

Monter - ślusarz

Monter dopasowujący sprefabrykowane elementy spawaniaPraca w godzinach 7.00-15.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagana umiejętność wiercenia...

Instalator systemów HVAC i sanitarnych

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności. Zakres obowiązków: Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o....