Praca: Monter Instalacji Automatycznej

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Monter Instalacji Automatycznej
Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Montaż instalacji automatycznej regulacji
  • Instalacja i uruchamianie urządzeń pomiarowych
  • Instalacja i uruchamianie urządzeń kontrolnych
  • Przeglądy techniczne aparatury AKPiA
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż instalacji sprężonego powietrza
  • Przeprowadzanie prób po montażu/naprawie
  • Udział w usuwaniu awarii
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Umiejętność pracy w zespole
Preferowane:
  • Uprawnienia energetyczne, Grupa 1 eksploatacji
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Nagrody
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia zawodowe i rozwojowe
  • Posiłki profilaktyczne zimą
  • Współpraca z ekspertami i menedżerami

Technik zmianowy/ Automatyk

Zadania: Bieżący nadzór nad systemami automatyki pracujących linii produkcyjnych Drobne zmiany programowe w zakresie programów istniejących układów sterowania Udział w okresowych przeglądach...

Automatyk

montaż instalacji automatycznej regulacji (siłowniki, zawory regulacyjne), instalowanie i uruchamianie urządzeń pomiarowych (przetworniki ciśnienia, temperatury, przepływu), instalowanie i...

Automatyk na Wydziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków: Nadzór nad prawidłową pracy maszyn w trakcie zmiany produkcyjnej, Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn produkcyjnych, Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,...