Praca: Montażysta rolet u klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Montażysta rolet u klienta
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1030
OBOWIĄZKI:
montaż rolet u klienta.Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie. Docelowo praca na umowę o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi typu: wiertarka, piła, kontówka, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Montażysta dekoracji sceny

montaż i demontaż dekoracji sceny oraz innych elementów scenografii, załadunek i rozładunek, wykonywanie drobnych prac ślusarsko-stolarskich. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Montażysta podłóg

montaż produktów podłogowych; praca w siedzibie firmy lub na terenie Polski Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

montaż produktów podłogowych: paneli laminowanych, winylowych, wykładzin PCV, dywanowych; praca w siedzibie firmy lub w terenie (głównie na Śląsku) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...