Praca: Montażysta podłóg

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Montażysta podłóg
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0697
OBOWIĄZKI:
montaż produktów podłogowych; praca w siedzibie firmy lub na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Montażysta

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace...

Montażysta konstrukcji drewnianych

składanie elementów konstrukcji drewnianych, montaż Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: sprawność manualna Uprawnienia: umiejętności techniczne...

Montażysta dekoracji sceny

montaż i demontaż dekoracji sceny oraz innych elementów scenografii, załadunek i rozładunek, wykonywanie drobnych prac ślusarsko-stolarskich. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...