Praca: Młodszy specjalista w Nadzorze Wodnym

Młodszy specjalista w Nadzorze Wodnym
Miejsce wykonywania pracy:
Przeczyce, ul. 21 Stycznia 127a
Termin: 8.05.2024
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • przyjmowanie i weryfikowanie poprawności wniosków o wydanie zgody wodnoprawnej oraz prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń  wodnoprawnych,
  • wydawanie zaświadczeń o sprzeciwie lub braku sprzeciwu w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,
  • rozpatrywanie skarg i wniosków oraz prowadzenie ich rejestru,
  • analizę i realizację otrzymanej dokumentacji,
  • bezpośrednią obsługę interesantów.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: ochrona środowiska, hydrotechnika, zarządzanie, administracja,
  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, Kodeks postępowania administracyjnego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • jest komunikatywny i potrafi współpracować w zespole,
  • potrafi wykonywać obowiązki pod presją czasu,
  • cechuje się sumiennością i dokładnością.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity
JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków
  • Niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących
  • Dofinansowanie do wypoczynku - Wczasy pod gruszą"
  • Pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Nauka języków - dostęp do platformy eTutor
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów
  • Dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży

Specjalista / Specjalistka ds. Opracowań Środowiskowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej. Realizowane zadania: wykonywanie...

Specjalista ds. ochrony środowiska

Przygotowyanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.Oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+ Wymagania...

Starszy specjalista

Warunki pracy praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów; praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie; stanowisko pracy znajduje się w pomieszczeniu...