Praca: Młodszy specjalista ds finansów

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Młodszy specjalista ds finansów
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
1. Funkcja łącznika między Europą a centralą w Chinach2. Działania obejmujące:współtworzenie budżetu firmy;3. Rozliczanie zaliczek, delegacji,4. prowadzenie rachunku kosztów i wyników, 5. Sporządzanie oraz raportowanie zestawień księgowych. 6. Weryfikacja faktur i rozwiązywanie niezgodności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość komputera i urządzeń biurowych; znajomość podstaw ekonomii i finansów; umiejetność organizacji pracy; komunikatywność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań; umiejętność organizacji czasu pracy;

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 626 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Starszy specjalista

Warunki pracy praca administracyjno-biurowa w siedzibie Komendy, w godzinach pracy Komendy tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, praca przy monitorach komputerowych powyżej 4 godzin...

Specjalistka / Specjalista w Zespole Operacji Międzybankowych

Zakres obowiązków: obsługa transakcji na rynku międzybankowym, obsługa transakcji z klientem niefinansowym, obsługa rachunków nostro banku, sporządzanie pozycji walutowej banku, obsługa...