Praca: Młodszy specjalista do spraw sprzedaży (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Młodszy specjalista do spraw sprzedaży (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1442
OBOWIĄZKI:
Współpraca z Agencjami Celnymi i Działem Księgowym, kompletowanie i archiwizacja potwierdzeń dostaw w UE, pobieranie potwierdzeń dostaw ze stron przewoźników, praca na produktami dedykowanymi dla klienta eksportowego, uzgadnianie tłumaczeń opisów na języki krajów docelowych, współpraca z marketingiem i sprzedażą, zarządzanie stanami opakowań dla klientów eksportowych, obsługa kart logistycznych, raportowanie ilości wprowadzonych opakowań na rynek niemiecki w systemie LUCID, wspieranie działu sprzedaży i marketingu w analizach, zbieraniu danych, przygotowaniu prezentacji produktowych, przygotowaniu kart produktowych klienckich, opracowanie formy przedstawienia zbieranych danych z rynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logistyka, ekonomia, handel zagraniczny

Wymagania inne:

Preferowane wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z logistyką, ekonomią, handlem zagranicznym lub pokrewne. Mogą być też osoby z wykształceniem średnim po tych kierunkach. Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z Działami, umiejętność zarządzania czasem oraz wielozadaniowość, umiejętność analizowania i interpretowania danych, dbałość o szczegóły oraz dokładność w pracy z dokumentami, wysoka odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań, elastyczność i zdolność do pracy pod presją czasu, gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz akualizowania wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2. Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem. Mile widziana znajomość systemu CDN XL lub podobnych systemów ERP, biegłość w obsłudze pakietu MS Office, w szczególności EXCEL.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Twój zakres obowiązków Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV) Raportowanie wyników sprzedaży...

Specjalista ds. obsługi klienta w branży modowej

Dołącz do naszego zespołu i obsługuj klientów znanej marki odzieżowej wykorzystując różnorodne kanały komunikacji, takie jak telefon, email, media społecznościowe i chat na żywo. W...