Praca: Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Młodszy opiekun
Miejsce pracy: Lyski
Numer: StPr/24/1623
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wymagane wykształcenie średnie, aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Pomoc innym pracownikom w opiece nad mieszkańcami DPS-u. Udzielanie pomocy mieszkańcom przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych. Przynoszenie posiłków, pomoc przy rozdzielaniu, karmieniu chorych mieszkańców oraz zbieranie naczyń po posiłkach. Stałe i systematyczne utrzymywanie czystości na powierzonym odcinku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: orzeczenie lekarskie z baania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lyski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Opiekun Klubowicza

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, Wymagane doświadczenie: wystarczą chęci, wszystkiego Cię nauczymy! ​ Tryb pracy: zmianowy, praca w weekendy. Wystartuj zdrowo w życie zawodowe i dołącz...