Praca: Młodszy operator maszyn cyfrowych/młodszy operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Młodszy operator maszyn cyfrowych/młodszy operator produkcji
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0289
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH, PRACA POLEGA NA OBSŁUDZE KOMPUTERA POWYŻEJ 4 H, USTAWIANIU PARAMETRÓW WYDRUKU, ZATWIERDZANIU REALIZOWANYCH ZLECEŃ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office

Wymagania inne:

PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM (06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00)

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Operator maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych

- obsługa urządzenia cukierniczego, przygotowanie surowca, pakowanie produktów, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania...

Operator maszyn

sprawdzanie parametrów maszyn, sprawdzanie jakości wytworzonego produktu, skrawanie detali,wieszanie/zdejmowanie komponentów*praca w systemie 3-zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-06:00...

Operator zgrzewarki punktowej

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, zgrzewanie elementów drucianych w całość (siatki), wyginanie ramek z drutu na gientarce, powlekanie osączarek proszkiem polietylenowym, zszywanie...