Praca: Młodszy Księgowy

Firma Paneltech Sp. z o.o. istnieje na rynku od 35 lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło naszej firmie wyspecjalizować się w produkcji wysokiej jakości płyt warstwowych, styropianu oraz drzwi przemysłowych. Na chwile obecną eksportujemy nasze produkty do prawie 30 krajów z całego świata. Paneltech to gwarancja wysokiej jakości i trwałości wyrobów, terminowości oraz wysokiego poziomu obsługi Klienta

Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Chorzów
Zakres obowiązków:
  • samodzielne księgowanie dokumentów księgowych;
  • rozliczanie i uzgadnianie salda kont księgowych;
  • odpowiedzialność za kompletność oraz dokładność sporządzonej dokumentacji;
  • rozliczanie faktur z eksportu i importu;
  • przygotowanie kompensat z dostawcami i odbiorcami;
  • ewidencjonowanie operacji dotyczących środków trwałych;
  • archiwizowanie dokumentów księgowych;
  • prowadzenie ewidencji kasowej;
  • monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach;
  • bieżące wspomaganie pracy działu księgowości.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe;
  • znajomość przepisów podatkowych;
  • zaangażowanie, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego;
  • karty multisport;
  • możliwość przystąpienia do PKZP;
  • miejsca parkingowe;
  • paczki świąteczne.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Twój zakres obowiązków: Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym...

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Twój zakres obowiązków Weryfikacja pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie faktur; Dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walutach obcych; Bieżące...

Młodszy specjalista ds. rachunkowości

Twoje zadania: Przetwarzanie i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z procedurami. Kontrola dokumentów pod kątem prawidłowości rachunkowej i formalnej. Nadzór nad należnościami i...