Praca: Młodszy asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
szkolenie z zakresu BHP, zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym PSSE Tychy, zapoznanie się z aktami prawnymi, procedurami, instrukcjami, systemem zarządzania; zapoznanie się ze sposobem załatwiania skarg i wniosków, szczegółowe zapoznanie się z zadaniami i działalnością sekcji HZZ: pobór próbek, kontrola graniczna, nadzór żywności; prowadzenie postępowania/czynności administracyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w kierunku: biologia, chemia, biotechnologia, zdrowie publiczne; umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, znajomość obsługi komputeraRealizacja stażu odbędzie się w ramacg programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Asystent/specjalista ds. kadr, płac, zus

obsluga kard, naliczanie płac oraz rozliczeń z ZUS.*praca w systemie równoważnym:8:00-16:00 wt.-czw.8:00-17:00 pon.8:00-15:00 pt. Wymagania inne: wykształcenie minimum średnie, mile widziane: 2...

Asystent kadrowego

-ewidencja prostych dokumentów kadrowych, przygotowanie wstępnej wersji umów o pracę i zlecenia, zakładanie akt osobowych, obsługa programu płatnik, obsługa programu enova, wystawianie...

szkolenie z zakresu BHP, zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym PSSE Tychy, zapoznanie się z aktami prawnymi, procedurami, instrukcjami, systemem zarządzania; zapoznanie...