Praca: Mistrz produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Mistrz produkcji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0727
OBOWIĄZKI:
bieżące harmonogramowanie produkcji oraz planowanie pracy dla podległych pracowników w podziale na stanowiska/brygady zgodnie z planami produkcji, realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz dokumentacją technologiczną, wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i efektywności procesów produkcyjnych, kontrolowanie i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz niezwłoczne reagowanie na jego zakłócenia, nadzór nad pracą podległych pracowników, delegowanie zadań wg kwalifikacji pracowników, terminowość realizacji zadań, kontrola kosztów i wymagań jakościowych. Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne konieczne do zarządzania zespołem, dobra znajomość procesu montażu, spawania konstrukcji stalowych oraz dobra znajomość procesu obróbki mechanicznej, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, mile widaiana znajomość obróbki CAM, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, komunikatywna zjomość jednego z języków: angielski bądź niemiecki

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Mistrz Produkcji

Twój zakres obowiązków: kierowanie pracą podległych pracowników produkcji, organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków, rozliczanie rozdysponowanej pracy nadzorowanie procesów...