Praca: Menadżer / kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Menadżer / kelner
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1498
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie salą, pracownikami* praca w systemie 1-zmianowym: 12:00-20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat.B, wymagane min. roczne doświadczenie w pracy w gastronomii, komunikatywność, wymagana znajomość języka angielskiego - mile widziane w stopniu B2.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kelner / Kelnerka

Obowiązki: Profesjonalna obsługa gości Obsługa baru, bufetów śniadaniowych, bufetów obiadowych, przyjęć okolicznościowych Dbanie o wygląd i czystość w sali restauracyjnej Oczekiwania:...

Kelner

Obsługa gości, przygotowywanie napoi, przyjmowanie zamówień, rozliczanie zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia:...

Kelnerka

przyjmowanie zamówień od gości, przygotowanie i serwowanie napojów, przygotowanie stołów, serwowanie dań i obsługa gości, nakrywanie stołów, przygotowanie sali na przyjęcia...