Praca: Mechanik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Mechanik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Masłońskie
Numer: StPr/24/1075
OBOWIĄZKI:
Opis W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni Pracownika działu utrzymania ruchu mechanik.Obowiązki: - wykonywanie przeglądów serwisowych, - usuwanie awarii urządzeń,- realizacja działań prewencyjnych i korygujących, - prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi naprawami i przeglądami, - nadzór nad ciągłością produkcji i prawidłową pracą maszyn i urządzeń. Od kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowiskuOferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjny system premiowania,-po okresie próbnym premia produkcyjna i jakościowa, - dodatki świąteczne, karty prezentowe, - sponsorowane kursy zawodowe, szkolenia, - darmowy pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, - możliwość awansu wewnętrznego.Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z naprawą maszyn,- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,- znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu,- dobra organizacja pracy własnej,- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Masłońskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 7 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i wymiana podzespołów i części zamiennych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów ekspolatacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego, skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30...

Mechanik pojazdów samochodowych - mechanik samochodowy

naprawa pojazdów samochodowych, montaż i naprawa opon, zadbanie o czystość na stanowisku pracy. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie:...