Praca: Mechanik silników spalinowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Mechanik silników spalinowych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0249
OBOWIĄZKI:
prace konserwacyjne i naprawy różnego typu silników spalinowych, kontrola stanu technicznego silnika, demontowanie i montowanie poszczególnych zespołów, regulacja i sprawdzanie działania silnika jako całości, przeprowadzenie pomiarów zużycia silnika, weryfikacja układu zapłonowego, zaworów, posługiwanie się różnego rodzaju narzędziami i urządzeniami ślusarsko-monterskimi, urządzeniami diagnostycznymi do kontroli instalacji elektrycznej, silnika, regulacji gaźnika, zapłonu oraz przyrządamipraca w godzinach 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, podstawowa znajomość silników spalinowych

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Mechanik form wtryskowych

1. Przezbrojenia, zmiany wersji, modyfikacje form wtryskowych.2. Naprawa, konserwacja i regeneracja form wtryskowych.3. Drobne naprawy i prace ślusarskie.4. Przeglądy i prowadzenie dokumentacji...

Mechanik pojazdów samochodowych

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;- ustalanie i...

Pomocnik mechanika samochodowego

proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie:...